T-Mobile odstartoval předprodeje Samsung S9 a S9+

O týden dříve a až o 16 500 Kč levněji mohou získat nefiremní zákaznici T-Mobile nově představené telefony značky Samsung S9 a S9+. Magentový operátor v pondělí 26. února spustil předprodej prostřednictvím svého eshopu a telefon si mohou zájemci objednat jak se zvýhodněním společně s tarifem, tak i bez něj.
Základní cena modelu Samsung S9 je 21 998 Kč a lze na něj čerpat jak slevu až 4 000 Kč dle vybraného nového tarifu (nová smlouva či prodloužení), bonus 2 500 Kč při registraci po koupi telefonu na novysamsung.cz a až 10 000 Kč při výkupu starého telefonu. Více informací zde.
Standardní prodej telefonu bude spuštěn v pátek 16. března 2018.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz