T-Mobile oznamuje změny

Operátor od 1. srpna 2015 upraví ceny u některých doplňkových služeb, které byly doposud buď zdarma, nebo je držel na stejné úrovni od roku 2008. Zákazníci si u dvou z nich stále mohou vybrat bezplatnou alternativu.  Klienti, jichž se změna dotkne, budou informováni v předstihu příslušnými komunikačními kanály – operátor využije infotext v tištěném Vyúčtování služeb nebo SMS, dále informace uveřejní v srpnovém ceníku či na www.t-mobile.cz/zmeny. 

První změnou je cena za tištěnou fakturu – nově bude tato služba stát 29 Kč s DPH (doposud 19,15 Kč). Zákazníci mohou stále využít rychlé a ekologické elektronické Vyúčtování služeb, které vyhovuje i požadavkům správce daně, jeho doručení netrvá několik dní a k dispozici je zcela zdarma. Klienti navíc mohou s elektronickou verzí ušetřit dalších až 77 Kč za Podrobný výpis služeb. Zákazníci, jimž vznikne nárok na předčasné ukončení smlouvy, budou informováni relevantními kanály. 

Další změnou je zvýšení poplatku za tzv. Expresní platbu – úhradu vyúčtování na Značkových a Partnerských prodejnách. I u této služby nedošlo ke změně ceny za posledních 7 let. Platbu využívají nejvíce zákazníci, kteří zapomněli zaplatit za odebrané služby ve lhůtě splatnosti – částku s neuhrazenou pohledávkou vyrovná operátor na jejich kontě do šesti hodin. Od jejího zavedení roku 2008 byla tato služba zpoplatněna částkou 85 Kč, nově přijde na  99 Kč s DPH. Zákazníci mohou využít dalších šesti způsobů hrazení faktur, které operátor poskytuje zdarma (platba on-line platební kartou, inkaso, platba QR kódem z aplikace mobilního bankovnictví vybraných bank, převod z účtu, poštovní poukázka, vklad v bance – přehled zde). 

Poslední úpravou je zpoplatnění výměny SIM karty. Dosud mají zákazníci tuto službu k dispozici zcela zdarma, nově bude výměna stát 99 Kč s DPH, vyjma výměny vadné karty nebo nejstarších typů za SIM s podporou LTE, ty budou v nabídce i nadále zdarma. 

Více informací o všech změnách na www.t-mobile.cz/zmeny, pro firemní zákazníky ze segmentu LE pak zde.


 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je více než 6 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokazuje i srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile opakovaně získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz, +420603601031